4in1clean

Nastříkat,
nechat vstřebat,
setřít
...hotovo!

Před a po

Některé příklady použití

Pokud je vozidlo nebo čištěná oblast docela čistá, nemusí se mýt vše. Pomocí 4in1clean lze odstranit tmavé stopy po dešti a hmyz. Plastové díly jako větrací mřížky, podběhy kol, bílé silikonové těsnění atd. se také snadno čistí.

... jednoduše nastříkat, setřít měkkým hadříkem ... hotovo! Obsah vosku utěsňuje dříve očištěný povrch a zabraňuje jeho opětovnému rychlému znečištění.

4in1clean dokonce bez námahy odstraňuje brzdový prach z ráfků. Rychle a bez velké námahy lze také vyčistit motorky a lodě všeho druhu. 4in1clean najde využití i v domácnosti (zahradní nábytek, venkovní žaluzie, garážová vrata...) a v obchodě.

Konzistence 4in1clean je podobná vodě, takže nepoškrábe žádné povrchy! Pokud potřebuje vyčistit celé vozidlo, můžete k mytí použít i 4in1clean jednoduchým přidáním malého množství do vody!

Připravte se na cestu bez kompromisů! S naším inovativním čističem 4in1clean pro obytné vozy a přívěsy získáte dokonalou čistotu a svěžest, ať už jste kdekoliv na cestách. Odstraňte nečistoty jednoduše a efektivně. Užijte si čistotu a pohodlí s naším čističem obytných vozů - vaše domovská pohoda na kolech!

Zapomeňte na tmavé stopy po dešti na obytném voze nebo přívěsu, nečistoty a nepříjemný vzhled! S naším speciálním čističem 4in1clean je vaše čištění snadné a účinné. Od tmavých skvrn po nikotin, rzi, tuky, oleje, řasy, hmyz a dokonce i ptačí trus - naše revoluční formulace dokonale odstraní veškeré nečistoty a zanechá vaše povrchy zářivě čisté a svěží. Užijte si dokonalou čistotu a bezstarostný pocit čistého domova, obytneho vozu, lodi nebo karavanu s naším vysokým výkonem čističe 4in1clean

Proměňte svůj domov v zářivý ráj čistoty s naším čističem 4in1clean! Od plastů a markýz po beton a dlaždičky, naše revoluční formulace zanechá vaše interiéry a exteriéry zářivě čisté a oslnivé. Už se nemusíte trápit s tvrdohlavými skvrnami a nečistotami - 4in1clean je zde, aby vám pomohl zanechat vaše prostory dokonale čisté a svěží. Objevte novou úroveň čistoty ve vašem domě s našim profesionálním čističem 4in1clean - každý detail se počítá!